Copper Infused Crystal Gel Neck Mask

Moisture boosting Collagen, Hyaluronic acid and Aloe vera with Copper gluconate rejuvenate and revitalise the skin’s elasticity, tone and firmness.

Promoting healthy skin and minimising the appearance of deep wrinkles and fine lines. Helping your skin look younger and glow with vitality.

 

Bakır İlaveli Kristal Jel Boyun Maskesi

Kollajen, Hiyaluronik Asit ve Aloe Vera'nın, bakır glukonat ile birleşimi cildin nem artışını, esnekliğini ve yenilenmesini sağlar. Cilt tonunu düzenler ve cildi sıkılaştırır.

Cilt sağlığını destekleyerek, derin kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirger. Cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Canlılık ve ışıltı katar.

Ingredients:

Water, Glycerin, Algin, Sodium PCA, Collagen, Ascorbic Acid, Trehalose, Tocopheryl Acetate, Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf, Niacinamide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Copper Gluconate

 

Ürün Bileşenleri:

Su, Gliserin, Aljin, Sodyum PCA, Kollajen, Askorbik Asit, Trehaloz, Tokoferil Asetat, Hiyaluronik Asit, Aloe Vera Yaprağı, Niasinamid, Fenoksietanol, Etilheksilgliserin, Bakır Glukonat

Voonka Logo
Voonka
Namık Kemal Mah. 121. Sokak
No 34/3 34513, Esenyurt / İstanbul
info@voonka.com